Гарантії і Повернення

Гарантійне обслуговування

Для нас важливо, щоб прикраса приносила вам радість якнайдовше.

Протягом року з моменту придбання на всі прикраси діє гарантія - ми безкоштовно полагодимо усі пошкодження, до яких призвів виробничий брак.

Також для всіх прикрас доступні безлімітні професійні чистки в нашому магазині в Одесі на Жуковського 32 (прикраси на чищення також можна відправити Новою Поштою, але для цієї опції ми не зможемо запропонувати безкоштовну доставку).

Доповнення пари

Якщо ви загубили сережку, ми будемо щасливі заново доповнити вашу пару.

Ми постійно в контакті з нашими брендами-партнерами для того, щоб виконувати доповнення комплектації - і ви могли придбати додаткову сережку, фіксатор, замочок або інші дрібниці, які легко загубити.

Повернення і обмін

Якщо вам не сподобалася ваша покупка з будь-якої причини протягом 14 днів з моменту покупки, ми приймемо повернення (або проведемо обмін) і повернемо вам оплату протягом 2 робочих днів з моменту отримання прикраси.

Усі покупки захищені: кожен чек фіскалізується автоматично онлайн нашим пРРО, тому й умови повернення покупок передбачають заповнення офіційного бланка повернення. Якщо ви хотіли б повернути товар, будь ласка, заповніть цю форму: https://forms.gle/2snD64LXHepEhDvg8 

Ми зможемо прийняти повернення прикрас, виконаних за вашим індивідуальним замовленням (в нестандартних розмірах, з індивідуальною гравіюванням або іншими індивідуальними параметрами) тільки якщо прикраса виконана з порушенням ваших побажань або з технічними дефектами: ушкодженнями, деформацією або порушенням пропорцій.