Срібло з позолотою і догляд за ним

Що таке позолочене срібло?


Позолочені ювелірні вироби виготовляються шляхом нанесення дуже тонкого шару золота, нанесеного на срібло. Товщина шару може становити від 2/1000 до 7/1000 см, хоча недосвідченому оку виріб все одно може здаватися повністю золотим.

Золоте покриття — хороший вибір для ювелірного виробу, який не піддається інтенсивному використанню. Згодом молекули основного металу переходитимуть у тонкий шар золота, руйнуючи його та спричиняючи потьмяніння та стирання, а зовнішні фізичні та хімічні контакти будуть потоньшувати шар позолоти. Тому важливо правильно доглядати за своїми позолоченими виробами, щоб вони якомога довше виглядали якнайкраще.


Як чистити позолочені прикраси


Після кожного використання позолочені прикраси слід протирати вологою ватною кулькою або тканиною з мікрофібри, щоб видалити плями та забруднення з поверхні. Слід проводити більш ретельне очищення після впливу хлору, спирту, кислот і сполук сірки, які викликають потьмяніння основних металів. Тримайте руки вільними від лосьйонів, макіяжу та бруду, перш ніж торкатися позолочених предметів, і не наносьте макіяж, парфуми чи лак для волосся, якщо ви носите позолочені прикраси. Також варто зберігати позолочені прикраси окремо в маленьких коробочках, щоб запобігти їх пошкодженню.

Якщо ваша прикраса виготовлена з тонкого профіля, вона вимагає особливо делікатного поводження - срібло є мʼяким металом, і багато циклів регулювання розміру (які передбачають деформацію прикраси) можуть погіршити її форму. 

За потреби позолоту можливо поновити, будемо раді проконсультувати вас з цього приводу 🤝