Срібло без покриття і догляд за ним

Що таке срібло 925 проби?

Срібло, яке найчастіше використовується для виготовлення прикрас (зокрема для всіх срібних прикрас в нашому магазині) - проби 925, воно ж має назву sterling silver англійською.

925 проба = 92.5 % чистого срібла + 7.5% відсотків спеціальні домішок, які додають чистому сріблу міцності та щільності. Без домішок срібні прикраси були б мʼягшими і не придатними для постійного використання - вони б частіше пошкоджувались і деформувались.

Саме такий стандарт проби у 1851 році встановила для себе компанія Tiffany (і не тільки американська, а й світова індустрія наслідували цей приклад).

Щоденне піклування

Срібло 925 проби тьмяніє під дією солоного морського повітря, хлору, сірки, надмірної вологості, поту, косметики, побутових відбілювачів та інших сильних хімічних речовин.

Щоб максимально запобігти потьмянінню, ми рекомендуємо вам зберігати свої ювелірні вироби в безпечному, сухому місці.

Бажано зберігати прикраси в окремих мішечках (щоб ланцюжки не плутались і прикраси не пошкоджували одна іншу). Ми реалісти і розуміємо, що це задача з категорії неможливих (принаймні для прикрас, якими ви користуєтесь найчастіше), проте дуже радимо цей підхід для прикрас, які ви вдягаєте лише з особливих нагод.

Рекомендуємо знімати прикраси, коли ви займаєтеся такими видами діяльності:
- роботи по дому та на природі
- душ, купання або плавання в басейнах, гарячих ваннах, гарячих джерелах і морі
- нанесення лосьйонів, засобів для волосся, ароматів та інших косметичних засобів
- тренування в тренажерному залі або контактні види спорту

Якщо ваша прикраса виготовлена з тонкого профіля, вона вимагає особливо делікатного поводження - срібло є мʼяким металом, і багато циклів регулювання розміру (які передбачають деформацію прикраси) можуть погіршити її форму. 

Зауважимо, що прикраси, які ви носите щодня, мають менше шансів потьмянішати (особливо це стосується каблучок), бо через постійний контакт з одягом і шкірою вони природнім чином "поліруються". Саме тому прикраси, які мають менше уваги від вас, можуть швидше тьмянішати навіть без контакта зі шкідливими речовинами.

Чищення

Для всіх прикрас, придбаних в нашому магазині, доступно безлімітне професійне чищення - завітайте в гості в наш магазин, щоб ми подбали про вашу прикрасу.

В інтернеті дуже багато шкідливих порад стосовно чищення прикрас "домашніми засобами" - наприклад, чищення зубною пастою (абразиви неодмінно пошкодять поверню прикраси). 

Хоча такі домашні методи спонтанно доступні, ми наполегливо рекомендуємо професійні засоби для чищення - спеціальні розчини або серветки, які за допомогою реагентів у своєму складі звʼязують наліт і ефективно відчищують прикрасу.

В нашому магазині ми користуємось CONNOISSEURS jewelry cleaner (розчином або серветками) і можемо рекомендувати саме ці засоби. Будь-який професійний засіб - кращий за більшість домашніх, тому домашні методи тут не згадуємо:) 

Зауважте, будь ласка, чищення прикрас з мінералами або перлинами краще виконувати серветками - і тільки на срібних елементах (без занурення в розчин - бо він може пошкодити делікатну поверхню натуральної перлини).